Octombrie 20, 2009 at 12:08 am (A new era of the blog!) ()

Noi în anul 2000
    „Tot mai mult vom fi copii”
    Vom face ce-am visat cândva…

2. Epigonul said,

Dragi copii, un gol de povestit nepotilor! Foarfeca in prelungiri, la scorul de 3-2!
    http://cupadefotbal.ro/meciuri/ – intre timp competitia Iubeste Sportul a ajuns la momentul sferturilor, acolo unde a ajuns si Pronosticul, dupa ce a trecut greu de tot de radiofonici (cu gol egalizator in ultimul minut!!).

3. chip said,

Si foarfeca a fost imortalizata pe pelicula?
    Vad ca o sa jucati cu Sanotechnik. Pune-te bine cu baietii de la Sano poate iti schimbi instalatiile sanitare prin casa gratis🙂

4. Epigonul said,

E criza, de unde pelicula?!

5. Epigonul said,

Mda, s-a terminat cu cantec, cu meci amanat pt vineri, in consecinta 3 jucatori absenti (printre care si portarul!), inca o accidentare in timpul meciului etc… Sunt maestru la gasit justificari, nu?🙂